P.J. Harvey

Polly Jean Harvey

7,2
12 ocen muzyki
powrót do forum osoby P.J. Harvey

Potwornie chuda, nieatrakcyjna, z niskim (męskim?) głosem i krzywymi ustami. Podobno była kiedyś wyproszona z damskiej toalety przez swoją nietypową urodę. Polly kiedyś. A teraz? Atrakcyjna, silna kobieta, światowy sukces.
Thom Yorke... podobno urodził się z zamkniętym okiem i to, że teraz (choć mniejsze)jest otwarte (i choć częściowo sprawne) to wynik wielu operacji. Krzywe zęby, odstające uszy... Jak ktoś się kiedyś wyraził, miał twarz, którą aż się chce naje*** A teraz? Wielki wokalista rewelacyjnego zespołu, piękny.
Czy trzeba wyglądać "jolie" jak Jolie, by stać się jedną z najczęściej fotografowanych, podziwianych i oglądanych osób świata? Czym jest piękno... choćby w show buissnessie?

Jak śpiewał kiedyś lekko Tomasz Gwinciński "...bo to co ładne, nie może być piękne..."

Odo_2

święte słowa nic dodać nic ująć. Zgodze się że Polly jest trochę za chuda ale usta i twarz ma śliczną...

Violett

Zgadzam się ;) Ale Harvey przecież nie jest brzydka, bez przesady :)
A głos ma śliczny :)

Odo_2

to naprawde cudownie wiedzieć, że jest chociaż kilka osób, które myślą o tym tak jak ja... niestety, na ogół zachwycamy się ludźmi o klasycznych rysach, po których nie widać inteligencji ani wrażliwości, są za to ładni.

Odo_2

Też się bardzo cieszę , że są ludzie , którzy potrafią dostrzec piękno tam gdzie podobno wg innych go nie ma i nawet nie można ich do tego przeknać :)
a PJ jest jedyna w swoim rodzaju i choć znam ją tak porządnie dopiero od wakacji jest teraz moim Nr 1 !

Odo_2

U mnie to w ogóle jest duża rozbieżność między tym, co uważam za ładne a tym, co mnie kręci i co mi się podoba, taka dziwna jestem ;).

Mirloke

a jakby Thom nie był wokalistą Radiohead to co byś zrobiła...!!!
Napłułabyś mu na łeb!Do przykładu to mogłaś użyc Brada Pitta

Bodysnatchers

PJ jest piękna moim zdaniem.Może nie piękna jak Nicole Kidman ale piękna-inaczej.Przez co jest jeszcze bardziej atrakcyjna-tak sądzę.

użytkownik usunięty
Zarrock

Jaka tam piękna inaczej, Polly jest po prostu brzydka i tyle. Jej atrakcyjność polega tylko na tym, że jest seksowna i hot :) Tu macie dowód:
http://www.youtube.com/watch?v=qEoWwRscgf0&feature=related

Super laska i genialny muzyk. Uwielbiam!

Bo Polly nie jest ładna. Polly jest piękna, w każdy możliwy sposób. To jest właśnie taka charyzmatyczna, hipnotyzująca osoba, od której nie można oderwać wzroku, kiedy już się go na niej raz zatrzyma.
Zgodzę się, że PJ Harvey nie ma klasycznych rysów, nie jest atrakcyjna według trywialnych standartów, jakimi opisuje się dzisiaj urodę. Ale dla mnie zawsze będzie uosobieniem pragnień i emocji w czystej postaci. Pozwolę sobie zacytować list miłosny, który Nicka Cave napisał do PJ Harvey:

"Polly Jean, I love you. I love the texture of your skin, the taste of your saliva, the softness of your ears. I love every inch and every part of your entire body. From your toes and the beautifully curved arches of your feet, to the exceptional shade and warmth of your dark hair. I need you in my life, I hope you need me too."

Wszystkim, którzy wątpią w urodę Polly, radzę posłuchać "West Country Girl", "Green Eyes" i "Black Hair" Nicka Cave'a. PJ jest cudowna i fascynująca, to niepodważalne. Facet przepadł :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones